Firma Usługi Marketingowe Lech Fryz działa na rynku automatyki przetwórstwa Tworzyw Sztucznych od 2002 roku jako kontynuator biura regionalnego firmy Dynisco, które mieściło się w Krakowie.

Przez ten okres nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby przedsiębiorstw zajmujących się przetwórstwem tworzyw sztucznych w zakresie dostarczania i pomocy technicznej produktów firmy Dynisco.

W naszej ofercie znajdują się liczne urządzenia do wytaczarek najwyższej jakości, takie jak czujniki ciśnienia i temperatury masy, hydrauliczne zmieniacze Sit, pompy zębate, bezpieczniki membranowe oraz regulatory ciśnienia. W naszej ofercie dostępne są także urządzenia labolatoryjne, takie jak plastometry. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą urządzeń do pomiaru i regulacji ciśnienia oraz temperatury w sprzętach przetwórczych, a także pomocnych akcesoriów.

W przypadku Państwa pytań dotyczących naszej oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi przedstawicielami.

Copyrights 2015 by Dynisco All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.